Platforma przetargowa

Oprogramowanie jako usługa
 
Udostępnienie platformy interzam.pl  w trybie SaaS to nieograniczone źródło możliwości dla każdego działu zakupów. Ten sprawdzony model pozwala użytkownikom na ograniczanie kosztów realizacji projektu informatycznego oraz ułatwia kontrolę nad wydatkami. Tu zaczyna się gospodarność: zakup oprogramowania w trybie SaaS to nawet 10-krotne obniżenie kosztu posiadania i utrzymania oprogramowania przez klienta na jego własnych serwerach. 
W szczególnych sytuacjach moduły aplikacji interzam.pl mogą być udostępniane także w standardowym modelu poprzez zainstalowanie oprogramowania na serwerach klienta.
 
Korzyści z trybu SaaS
Minimalizacja inwestycji i kontrola kosztów 
Oprogramowanie interzam.pl dostarczane w modelu "Software as a Service" (SaaS) eliminuje  koszty inwestycji w sprzęt, koszty instalacji i uruchamiania programu lokalnie na komputerze użytkownika, eliminuje koszty utrzymania oprogramowania, i aktualizacji szybko starzejącego się narzędzia.
Opłaty za użytkowanie interzam.pl usług są niewielkie (max 10% TCO) i w dużym stopniu przewidywalne.
Natychmiastowa dostępność i elastyczność  
Zakup usługi dostępu do platformy interzam.pl  i uruchomienie jej dla klienta nie trwa zwykle dłużej niż jeden dzień. Niezwykle ważnym elementem jest duża elastyczność platformy, której funkcjonalność użytkownicy mogą  skalować i dopasować do swoich potrzeb praktycznie z dnia na dzień. Natomiast kupienie i wdrożenie systemu informatycznego może potrwać nawet do kilku tygodni.
Lepsze wykorzystanie własnego zespołu
Środowisko informatyczne platformy interzam.pl jest zarządzane przez operatora OPPE sp z o.o. Korzystanie z systemu poprzez Panel Zamawiającego nie wymaga specjalistycznego przygotowania technicznego. Użytkowanie platformy interzam.pl w trybie SaaS pozwala specjalistom ds. zakupów i zamówień publicznych skoncentrować się na sprawach merytorycznych zarządzania zakupami i przetargami.
Wysoka jakość usługi i profesjonalne wsparcie
Gwarancją, wysokiej jakości usług, pełnego bezpieczeństwa, wysokiej niezawodności i dostępności danych, jest zespół ekspertów dbających w najwyższym możliwym stopniu o satysfakcję klienta. Zespół administratorów zajmuje się utrzymaniem usług w modelu 24x7 (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu). Gwarantujemy dostępność aplikacji na poziomie zbliżonym do 99,9%.